Serwis BMW nie musi być drogi

BMW to znana niemiecka marka motoryzacyjna o wieloletniej, bogatej tradycji. Nic więc dziwnego, iż samochody tej marki są tak popularne w naszym kraju jeśli kojarzą się z wysokimi parametrami technicznymi, szybkością i niezawodnością. Każdy sprzęt wymaga jednak czasem przeglądu czy naprawy a idealnym miejscem na dokonanie takich zabiegów będzie serwis BMW.

Dylemat wielu

Wielu właścicieli pojazdów BMW w przypadku awarii, drobnych uszkodzeń staje przed dylematem jaki serwis do kontroli lub naprawy swego auta wybrać. Koncern zachęca do korzystania z serwisów autoryzowanych, z którymi posiada stosowne umowy i za których jakość teoretycznie może poręczyć. Celowo padło tu słowo teoretycznie. Naprawy dokonywane w autoryzowanych serwisach BMW są niskiej jakości i nie przystają do norm.

Ceny w autoryzowanych serwisach są ogromne i często przekraczają możliwości właścicieli samochodów. Korzystną opcją jest więc skorzystanie z nieautoryzowanego serwisu, który w wielu wypadkach nie różni się możliwościami technicznymi od autoryzowanych zaś posiada znacznie przystępniejsze ceny.

Warszawski serwis BMW – niedrogo z wysoką jakością

Na warszawskich Bielanach istnieje partnerska stacja obsługi pojazdów BMW. Zatrudnienie wysoko wykwalifikowanego personelu oraz odpowiednio zorganizowana przestrzeń warsztatowa zapewniają wysoką jakość obsługi. Atutem wspomnianego zakładu jest też jego wyposażenie. Serwis posiada najnowocześniejsze wyposażenie niezbędne do obsługi pełnej gamy pojazdów marki BMW. W zakładzie zainstalowano między innymi komputerowe urządzenia diagnostyczne, podnośniki oraz pełną gamę narzędzi.

W omawianym serwisie BMW zapewniona jest kompleksowa obsługa pojazdów tej marki. Warsztat zapewnia pełen zakres napraw mechanicznych i elektrycznych, wykończenia i serwis blacharsko-lakierniczy oraz serwis ogumienia. Bielański serwis zapewnia też naprawy gwarancyjne producenta, oferuje doposażenia i programowanie samochodów oraz geometrię kół w technologi 3D. Co ważne serwis jest dużo tańszy niż autoryzowane salony BMW i średnie ceny wszystkich zabiegów są tu niższe.

Lokalizacja serwisu

Omawiany serwis posiada bardzo korzystną lokalizację przy ulicy Wólczyńskiej. Znajduje się w odległości kilkunastu minut drogi z centrum Warszawy i 3 minut od stacji metra Młociny. Bliskie położenie trasy szybkiego ruchu (S8) pozwala dotrzeć tu nawet z dalszych zakątków Polski. Firma jest bardzo nowoczesna i przyjazna klientom o czym świadczy możliwość płacenia za wszystkie usługi kartą. Więcej informacji na temat serwisu można znaleźć na serwisbmw.net.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here