Oferta posprzedażowa marki NIssan

Współczesne samochody osobowe pełne są elektroniki oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, dzięki którym podróżowanie nimi jest bezpieczne i wygodne. Producenci prześcigają się w oferowaniu klientowi rozmaitych usług, by skłonić go do zakupu samochodu ich konkretnej marki. Z bardzo ciekawą ofertą dla swoich klientów wychodzi marka Nissan. Mowa tutaj o programie lojalnościowym You+Nissan, o którym dowiesz się więcej z dzisiejszego artykułu.

Wyjątkowa oferta posprzedażowa – przykład godny naśladowania

Dla wielu koncernów samochodowych klient przestaje być ważny w momencie opuszczenia przez niego salonu w zakupionym pojeździe. Jednak filozofia marki Nissan jest zupełnie inna. Każdy właściciel pojazdu tej marki może dołączyć do wyjątkowego programu lojalnościowego, który oferuje wiele przywilejów i dostęp do specjalnych usług już po zakupieniu auta.

Pierwsza z nich to zapewnienie przez każdy serwis Nissana bezpłatnego auta zastępczego na czas, gdy Twój samochód wymaga naprawy. Dzięki temu możesz bez niepotrzebnego stresu realizować swoje plany, aż do momentu usunięcia usterki w Twoim aucie.

Kolejna ciekawa usługa to w przypadku trafienia auta do serwisu, bezpłatana ocena stanu samochodu. Dzięki temu jesteś z góry poinformowany o ewentualnych uszkodzonych częściach, czasie trwania naprawy i jej orientacyjnym koszcie. Dla wielu osób ma to duże znaczenie i gwarantuje brak przykrych niespodzianek podczas przeprowadzania naprawy.

Rabaty, oszczędności i wysoka jakość

Jako uczestnik programu You+Nissan masz także prawo do korzystania z nielimitowanej całodobowej pomocy drogowej. Bez względu na to, czy Twój Nisan wyjechał dopiero z salonu, czy też użytkujesz go już kilka lat.

Wreszcie uczestnicząc w tym programie, możesz liczyć na rabaty związane z kosztem części zamiennych oraz robocizny na wszystkie naprawy wykonywane w autoryzowanych serwisach, takich jak Nissan Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie. W zależności od wieku Twojego auta może to być aż 30 procent na części i 10 procent na koszt robocizny. Upusty te dotyczą szerokiej gamy podzespołów wielu ważnych układów znajdujących się w nowoczesnych samochodach.

Warto dodać, iż wszystkie autoryzowane serwisy marki Nissan stosują wysokiej jakości części zamienne oraz profesjonalne narzędzia. Jeżeli więc jesteś szczęśliwym posiadaczem pojazdu tej japońskiej marki, warto zastanowić się nad dołączeniem do programu lojalnościowego You+Nissan. Krok taki zupełnie nic nie kosztuje, a jak widać korzyści z tego płynące, są wymierne. W każdej chwili czujesz się bezpiecznie, możesz liczyć na fachową pomoc i uczciwe traktowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here