Jaki motocykl turystyczny do 15000?
Jaki motocykl turystyczny do 15000?

Jaki motocykl turystyczny do 15000?

Jaki motocykl turystyczny do 15000?

Czy marzysz o długich podróżach motocyklowych, odkrywaniu nowych miejsc i czerpaniu radości z jazdy? Jeśli tak, to motocykl turystyczny może być idealnym wyborem dla Ciebie. Jednak przy ograniczonym budżecie do 15000 złotych, musisz dokładnie rozważyć swoje opcje. W tym artykule omówimy kilka modeli motocykli turystycznych, które spełniają Twoje wymagania i są dostępne w tej cenie.

1. Yamaha Tracer 700

Yamaha Tracer 700 to popularny wybór wśród miłośników motocykli turystycznych. Jest to lekki i zwrotny motocykl, który doskonale sprawdza się zarówno na długich trasach, jak i w mieście. Wyposażony w silnik o pojemności 689 cm³, Tracer 700 oferuje moc i elastyczność, które są niezbędne podczas podróży.

2. Kawasaki Versys 650

Kawasaki Versys 650 to kolejny godny uwagi motocykl turystyczny. Posiada silnik o pojemności 649 cm³, który zapewnia wystarczającą moc do pokonywania długich dystansów. Versys 650 jest również wyposażony w zaawansowany system kontroli trakcji, który zapewnia większe bezpieczeństwo podczas jazdy w różnych warunkach.

3. Suzuki V-Strom 650

Suzuki V-Strom 650 to niezawodny motocykl turystyczny, który oferuje doskonałą wydajność i komfort. Wyposażony w silnik o pojemności 645 cm³, V-Strom 650 zapewnia moc i elastyczność potrzebną do pokonywania długich tras. Dodatkowo, motocykl ten ma regulowany przedni zawieszenie, co pozwala dostosować go do różnych warunków drogowych.

4. BMW F 800 GT

Jeśli szukasz motocykla turystycznego z nieco większą mocą, BMW F 800 GT może być idealnym wyborem. Posiada silnik o pojemności 798 cm³, który zapewnia imponującą moc i moment obrotowy. F 800 GT oferuje również wiele zaawansowanych funkcji, takich jak system ABS i kontrola trakcji, które zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy.

5. Honda NC750X

Honda NC750X to wszechstronny motocykl turystyczny, który doskonale sprawdza się zarówno na długich trasach, jak i w mieście. Posiada silnik o pojemności 745 cm³, który zapewnia moc i elastyczność potrzebną do pokonywania różnych rodzajów dróg. NC750X jest również wyposażony w pojemny schowek pod siedzeniem, który umożliwia przechowywanie niezbędnych rzeczy podczas podróży.

6. Triumph Tiger 800

Triumph Tiger 800 to motocykl turystyczny, który oferuje doskonałą wydajność i wszechstronność. Posiada silnik o pojemności 800 cm³, który zapewnia moc i moment obrotowy potrzebny do pokonywania trudnych tras. Tiger 800 jest również wyposażony w zaawansowany system kontroli trakcji, który zapewnia większe bezpieczeństwo podczas jazdy w różnych warunkach.

7. KTM 790 Adventure

KTM 790 Adventure to motocykl turystyczny, który doskonale sprawdza się zarówno na asfalcie, jak i na bezdrożach. Posiada silnik o pojemności 799 cm³, który zapewnia moc i elastyczność potrzebną do pokonywania różnych rodzajów terenu. KTM 790 Adventure jest również wyposażony w zaawansowany system zawieszenia, który zapewnia doskonałą stabilność i komfort podczas jazdy.

8. Ducati Multistrada 950

Ducati Multistrada 950 to luksusowy motocykl turystyczny, który oferuje doskonałą wydajność i styl. Posiada silnik o pojemności 937 cm³, który zapewnia imponującą moc i moment obrotowy. Multistrada 950 jest również wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji, takich jak system ABS i kontrola trakcji, które zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy.

9. Moto Guzzi V85 TT

Moto Guzzi V85 TT to motocykl turystyczny, który łączy w sobie klasyczny styl z nowoczesną technologią. Posiada silnik o pojemności 853 cm³, który zapewnia moc i elastyczność potrzebną do pokonywania różnych rodzajów dróg. V85 TT jest również wyposażony w zaawansowany system kontroli trakcji, który zapewnia większe bezpieczeństwo podczas jazdy w różnych warunkach.

10. Aprilia Caponord 1200

Aprilia Caponord 1200 to motocykl turystyczny, który oferuje imponującą moc i styl. Posiada silnik o pojemności 1197 cm³, który zapewnia imponującą moc i moment obrotowy. Caponord 1200 jest również wyposażony w wiele zaawans

Wezwanie do działania:

Zastanawiasz się, jaki motocykl turystyczny możesz kupić do 15000 zł? Sprawdź ofertę na stronie https://www.team-pentagram.pl/ i wybierz idealny model dla siebie!

Link tagu HTML:

https://www.team-pentagram.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here