Wysokiej jakości oleje silnikowe

Szukasz wysokiej jakości oleju silnikowego? Zależy Ci na jak najlepszej ochronie dla swojego pojazdu? W sklepie Dbamtomam oferujemy wszystko, czego potrzebujesz do doskonałej pielęgnacji swojego auta. Dowiedź się jak najlepiej chronić samochód przed zużyciem – zapraszamy.

Dlaczego jakość oleju jest tak ważna?

Odpowiednio dobrany, wysokiej jakości olej pomaga w uzyskaniu maksymalnych osiągów Twojego silnika. Stawiając na produkt idealnie dostosowany do specyfiki danej jednostki napędowej, gwarantujemy sobie natychmiastowy rozruch nawet w skrajnie niskich temperaturach, doskonałą czystość silnika oraz zwiększoną wytrzymałość pracy poszczególnych jego podzespołów. W tym celu musimy kierować się zaleceniami producenta naszego samochodu.

Na rynku dostępne jest wiele rodzajów oleju o różnych właściwościach. Należy używać wyłącznie preparatów przeznaczonych do konkretnych modeli silnika. Ignorowanie zaleceń producenta w tej sprawie, może prowadzić do licznych awarii a ostatecznie nawet do jego uszkodzenia. 

Podczas zakupu należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak baza olejowa, lepkość oleju, zawartość SAPS czy klasyfikacja ACEA lub API. Są to międzynarodowe uniwersalne oznaczenia opisujące precyzyjnie właściwości konkretnego produktu oraz jego dokładne przeznaczenie. Należy także pamiętać o regularnej wymianie oleju – najlepiej dokonywać tego raz w roku, jednak dokładne wytyczne zależeć będą od rodzaju i kondycji jednostki napędowej. W niektórych przypadkach może być okres po przejechaniu 15 tys. km, natomiast inne rodzaje silników pozwalają na przebycie nawet 40 tys. km.

Oleje silnikowe w ofercie sklepu Dbamtomam

W ofercie naszego sklepu zebraliśmy najlepsze dostępne na rynku oleje samochodowe znanych i wysoko ocenianych przez klientów producentów. Cały asortyment składa się z różnego rodzaju olejów, zarówno tych syntetycznych i półsyntetycznych, jak i mineralnych.

Najlepsze właściwości uzyskamy decydując się na oleje ceramiczne do silnika pochodzące od producenta Mihel. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej, opartej na działaniu nanocząsteczek ceramiki technologii, pozwalają osiągać najlepszą wydajność pojazdu i zapewniają jeszcze lepszą ochronę, tworząc wyjątkowo trwały film olejowy na wszystkich częściach układu napędowego. Małe cząsteczki ceramiki świetnie regenerują zużyte elementy silnika, doskonale rewitalizując uszkodzone powierzchnie, uzupełniając powstałe ubytki.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi na naszej stronie internetowej https://dbamtomam.pl/. Postaw na sprawdzone oleje silnikowe cieszące się doskonałymi opiniami i zapewnij swojemu pojazdowi maksymalną ochronę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here