Giulia Veloce: Alfa na miarę Twoich potrzeb

Oczywiście, że możesz zdecydować się na inny samochód – tylko po co, skoro Giulia zapewni nie tylko komfort, ale także ogromną radość z jazdy? Miłośników Alfy Romeo nie trzeba specjalnie przekonywać do tego, aby siąść za kółkiem Giulii w ulepszonej wersji wyposażenia. Co jednak ze sceptykami? Za moment i oni zmienią zdanie.

Rozkosznie delikatna wersja Giulii

Czym Giulia Veloce różni się od innych modeli włoskiego koncernu? Wyglądem i możliwościami nawiązuje do sportowej, topowej już wersji Veloce z 1962 roku. Silnik z doładowaniem i eleganckie wykończenie to tylko niektóre z cech, jakie wyróżniały model na europejskich ulicach. Dziś twórcy modelu oddają hołd wcześniejszym rozwiązaniom, czyniąc jednak coś więcej: unowocześniając to, co tak dobrze znamy i cenimy w samochodach Alfy Romeo. Drapieżność i delikatność, prostota i design, lekkość i pewność… te połączenia można mnożyć, za każdym uzyskując kwintesencję tego, czym jest Giulia.

Gładkie prowadzenie zawsze, gdy zechcesz

Giulia Veloce to coś więcej: maszyna, która daje się prowadzić jak po sznurku w każdych okolicznościach. Jej możliwości można sprawdzić niemal wszędzie: na zawiłych wzniesieniach, prostej jak stół drodze, zakorkowanej ulicy. Zda egzamin tam, gdzie będziesz chciał się udać, demonstrując nieskromnie swoje możliwości jezdne. Trudno nie zachwycać się 8-biegową, automatyczną przekładnią, napędem na wszystkie koła Q4 czy wyższym momentem obrotowym, które udowadniają, że codzienna jazda samochodem może być nie tylko komfortowa, ale przede wszystkim przyjemna.

Wyjątkowa w każdym calu

Po czym jeszcze poznać, że mamy do czynienia z Giulią Veloce, czyli Alfą Romeo o sportowym duchu? Wygląd to kwestia, na którą marka stawia za każdym razem. Nigdy w ciągu swego istnienia nie zapomniała o tym, że auto musi znakomicie się prezentować. Na pierwszy plan wysuwa się elegancja – pełne prostoty i poszanowania dla bryły nadwozie uzupełniono o przedni zderzak z większym wlotem powietrza, ciemne obramowania szyb czy dyfuzor powietrza. Niewiele potrzeba, by się wyróżnić i zapewnić całe mnóstwo przyjemności z jazdy, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here